Kipras saulriets

Language Conquests – EFL programmas
ENGLISH STUDY CENTRE mācību centrā Limasolā (Kipra)

Mācieties un papildiniet savas angļu valodas zināšanas, izvēloties vienu no Language Conquests programmām! Lai kāds būtu Jūsu mērķis – karjeras attīstība, mācības ārzemēs, valoda pašu vajadzībām vai ceļošanas prieka baudīšanai – ar Language Conquests Jūs apgūsiet valodu jaunā līmenī.

Mēs atrodamies ekskluzīvā dzīvojamā rajonā netālu no pilsētas centra - Limasola ir Vidusjūras burvīgās salas Kipras otra lielākā pilsēta.

Izmantojiet šo izdevību! Apvienojiet angļu valodas mācības ar atpūtu vietā, kur valda saule, prieks un jūra!


Skolas ēka Limasolā

Mūsu skola

English Study Centre nodibināja Krini Askanis 1983. gadā. Skola ir iemantojusi visiecienītākās angļu valodas mācību iestādes reputāciju. Mūsu mācību centrs ir slavens ar pasniegšanas kvalitāti un ar dažādu kursu plašo izvēli. Skola ir pazīstama arī pateicoties vairāku specializētu apmācību programmu radīšanai. Skola lepojas ar to, ka ir viena no visprofesionālākajām uz salas, piedāvājot saviem studentiem augstu pakalpojuma līmeni.


Mūsu centra studenti

Mūsu piedāvājums

Mūsu angļu valodas kursā ir iekļautas 3mācību stundas katru darba dienu mūsu augsti kvalificēto un pieredzējušo pasniedzēju vadībā; apmācības notiek mazās grupās. Tāpat kursā ir iekļauti mācību materiāli, lidostas transferi, ikdienas pārvadāšana no viesnīcas uz skolu un atpakaļ, sertifikāts, kā ekskursija Limasolā.

Mūsu specializētie kursi

Mēs piedāvājam angļu valodas programmas, kas tika speciāli izstrādātas dažādiem mērķiem, tādiem kā agro tūrisms (ar akcentu uz kultūru, mākslu, vēsturi un tradīcijām), sporta un fitnesa industrija, aprūpes un viesmīlības industrija, bizness, kā arī vispārējo angļu valodas kursu un sagatavošanu IELTS testam (International English Language Testing Systems).


Skolas menedžments

Mūsu valdība un pieredze

Direktore Krini Askanis (Krini Askanis) ir no Lielbritānijas, viņa māca angļu valodu kopš 1970. gada. Atēnās, kur viņa daudzus gadus strādāja prestižā privātskolā un izstrādāja jaunas angļu valodas apmācību programmas, viņai tika piešķirts DELTA diploms (Diploma of English Language Teaching for Adults). Pateicoties savai kvalifikācijai un ilggadējai apmācību pieredzei Krini ir iemantojusi ļoti labu reputāciju šajā jomā.

Mārketinga un pārdošanas menedžere Mērija Anglbergere (Mary Anglberger) ir no Austrijas un māca angļu valodu, ceļojot pa visu pasauli jau kopš 1995. gada. Mērija tekoši pārvalda angļu, franču un vācu valodu, viņai ir pieredze tūrisma un viesmīlības sektorā, kā arī starptautisko skolu vadīšanā. Pašreiz Mērijas dzīvesvieta ir Latvijā, bet viņa nolēma apmesties Kiprā un strādāt mācību centrā „English Study Centre”, lai popularizētu šo unikālo valodas apmācību iespēju.


Vairākas iespējas atrast apmešanas vietu Limasolā

Apmešanās vieta

Apmešanās vietu students izvēlās pats. Skolai ir vienošanās par īpašu cenu piedāvājumu ar dzīvokļu viesnīcu, ar trīszvaigžņu viesnīcu, ar pieczvaigžņu viesnīcu un ar lauku ceļotāja tipa viesu namu.

Sīkāk par viesnīcām, apmeklējiet mūsu mājas lapu www.languageconquests.com


Jautājiet mūs par skolas programmām

Kontakti

Sīkāku informāciju Jūs varat saņemt

mūsu mājas lapā www.languageconquests.com

vai pa e-pastu, uzrakstot Mērijai Anglbergerei:

krini@askanis.com

vai zvanot pa tālr. (+371) 20 21 48 84